AOC ve Philips monitörler CeBIT’te

AOC ve Philips monitörler CeBIT’te
MMD ve AOC, geniş ekran portföylerindeki iddialı ve yenilikçi ürünleri CeBIT’te ilk defa ortak standlarında sergiliyorlar.

Hem Philips monitörlerinin lisanslı marka ortağı öncü teknoloji şirketi MMD, hem de ekran uzmanı AOC, dünyanın en büyük ekran üreticisi TPV Technology Limited’in yan kuruluşlarılar. State-of-the-art teknolojisine sahip tam donanımlı üst düzey ekranlara kadar varan son derece geniş ürün yelpazelerinde her ihtiyaca uygun bir seçenek bulunuyor.

 

AOC, MHL bağlantısına sahip 69.6 cm’lik (27″) çok satan IPS modeli myPlay’in yanı sıra, en yeni ürünlerini de sergiliyor. Oyun severleri hedefleyen 120 Hz’lik g2460Pqu’nun yanında, ofis ortamına yönelik ve IPS teknolojisine dayalı çözümler sunan modeller de yer alıyor.

 

MMD de çok sayıda  Philips monitörü sergiliyor. Öne çıkan ürünler arasında ekstra yüksek 2560 x 1440 (16:9 format) ve 2560 x 1080 (21:9 format) iki Crystalclear modelin yanı sıra, Ergo Sensor ve Ambiglow özelliklerine sahip modeler de bulunuyor.

 

MMD, F51 standında (salon 15), Philips’in kendi marka adını taşıyan büyük formattaki Public Signage ekranları da sergiliyor. Sergilenen ürünler arasında ayrıca şu modeler yer alıyor: Özellikle klinik ortamlarda kullanılmak üzere sertifikalı yeni ürün grubu Clinical Review Ekranları ve sadece mobil cihazları bağlamaya değil, aynı zamanda çevre donanımlara sadece bir USB 3.0 kablosuyla bağlanmaya imkân sunan yenilikçi ürün konsepti USB Docking Ekran.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi