AOC ile rakipsiz sinema hissi!

AOC ile rakipsiz sinema hissi!
Ekran uzmanı AOC myMulti-Play ile, 21:9 sinemaskop formatında sıradışı, süper-geniş bir 73.7 cm (29″) PC monitörü sunuyor.

Sinema hayranlarına ve yüksek beklentili ofis kullanıcılarına yönelik LED arka aydınlatmalı bu monitör (model adı: q2963Pm), UWHD 2560 x 1080 piksellik muhteşem bir UWHD çözünürlüğe sahip, böylece Sinemaskop formatındaki filmler ekranın üstünde ve altında rahatsız edici siyah hatlar olmadan görüntülenebiliyor. MHL-uyumlu myMulti-Play, ofis uygulamaları için uzun süredir beklenen ek masaüstü alanını sağlıyor – bu da yan yana yapılan karşılaştırmalar ve aynı anda açılan çoklu program pencereleri için mükemmel.

 

Çoklu sinyallerden ultra-geniş görüntü 

73.7 cm (29″) ekran diyagonalinde 2.7 milyondan fazla piksel: myMulti-Play hem gerçek bir 21:9 sinema hissi hem de sıradan masaüstü alanında kullanışlı bir genişlik sunuyor. Bu model, BluRay çalar veya bilgisayar gibi farklı sinyal kaynaklarının eş zamanlı olarak bağlanmasına ve 2560 x 1080 piksellik muhteşem bir çözünürlükte görüntülenmesine de olanak veriyor. 

 

Birinci sınıf ekran teknolojisi: IPS canlılığı

Mükemmel ve süper ince bir çerçeveye sahip myMulti-Play, kusursuz bir IPS paneli kullanarak ekstra geniş görüntüleme açıları ve üstün renk doğruluğu sunuyor. Style ürün grubundaki bu model, hem dikeyde, hem yatayda 178°ye kadar çıkabilen görüntüleme açılarında, 50,000,000:1 dinamik kontrast oranına (tipik kontrast: 1000:1) sahip.  250 cd/m² parlaklığı ve sadece 5 ms olan tepki süresiyle birleştiğinde, q2963Pm her göreni etkileyecek net görüntüler ve renkler sunuyor.

 

Bağlantı kurma yeteneği: Android kullanıcıları için MHL

Entegre MHL soketi sayesinde, kullanıcılar, Android uyumlu cihazlarını doğrudan monitöre bağlayarak, akıllı telefon ya da tabletlerindeki bütün içerikleri 29″ (73.7 cm) süper geniş ekranda görüntüleyebilirler –  bir yandan da mobil cihazları şarj olur. Dahası AOC, myMulti-Play modelini bir adet HDCP-uyumlu HDMI soketi, DVI-D, D-Sub portları ve iki adet Displayport ile de donatıyor. Ofiste ise, dahili hoparlörler, harici bir audio kurulum gerektirmediği için, kablo karmaşasını azaltmaya yardımcı oluyor. q2963Pm ayrıca 100 mm ölçüsündeki VESA duvar aparatlarıyla da uyumlu.

 

Çevre dostu teknoloji

LED arka aydınlatmada son teknolojiyi kullanan q2963Pm oldukça enerji verimli ve tam kapasite çalşırken bile sadece 26 watt (stand-by modunda ise 0.5 watt) enerji kullanıyor. Böylece Energy Star 5.0 gibi zorlu kriterlerin gerekliliklerini kolayca yerine getiriyor.

 

Akıllı yazılım 

AOC, pek çok diğer monitöründe olduğu gibi, myMulti-Play için de çok sayıda yazılım çözümü sunuyor. Eco Mode ve e-Saver programları, LED aydınlatmasını ortamla uyumlu hale getirerek daha fazla enerji tasarrufu sağlıyor. i-Menu sayesinde fare kullanılarak monitör ayarları rahatça değiştirilebiliyor. Screen+ yazılımı ise ekstra geniş 73.7 cm’lik (29″) masaüstünü, kısayollarla ulaşılabilen, farklı ve kullanışlı pencerelere bölüyor.

 

Güvenilir hizmet

AOC, q2963Pm modeli için, yerinde değişim hizmetinin de dahil olduğu 3 yıllık bir garanti sunuyor.

 

Olağanüstü myMulti-Play şimdi 649 USD’lık tavsiye edilen perakende fiyatıyla piyasada bulunabilir.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi