Another World 20 yıl sonra androide uyarlandı

Another World 20 yıl sonra androide uyarlandı
1991 yılında piyasaya sürülen kült PC oyunu Another World 20 yıl aradan sonra Android'e uyarlandı.

Zamanının en iyi macera oyunlarından biri olarak kabul edilen ve birçok ödülün sahibi Another World'ü artık androidlerimizde oynayabileceğiz.

Oyunda, labarotuarında yaptığı deneyler sırasında bir yıldrım ve patlamanın etkisiyle kendisini hiç tanımadığı bir dünyada bulan bilim adamı Lester'ı kontrol ediyoruz. Düştüğümüz bu dünyadan kurtulmaya çalışıyoruz tabii bunu yaparken birçok bulmacayı çözmemiz, bazen dövüşmemiz bazende kaçmamız gerekiyor.

Oyun grafik olarak ilk versiyonunun cok ilerisinde HD grafiklere sahip ve sesler ile efektlerde tamamen yeni. Ancak seslerin ve grafiklerin çok ötesinde Another World, size daha önce hiç yaşamadığınız bir macera sunuyor, bunu yaparkende ara videolar ve diyaloglar ile oyuna sadece bir oyun olmanın ötesinde bir tat katıyor. Daha önce oynamış olanların bu macerayı yeniden yaşamak isteyeceklerine eminiz, eğer hiç oynamadıysanızda kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi