Angry Birds gerçek oldu!

Angry Birds gerçek oldu!
Angry Birds gerçek oldu!

Angry Birds gerçek oldu!

Cambridge Massachusetts Teknoloji Enstitüsü mühedislik öğrencileri tarafından dev bir mancınık ve bungee kabloları ile tasarlanan oyun dijital hayatın gerçek hayata dönüşmesine neden oldu. Son iki yılda 500 milyondan fazla indirilen Angry Birds bu kez dijital ortamdan çıkarak oyun tutkunlarının bir hayli ilgisini çekti. Domuz şeklinde balonlara su doldurularak ve mancınığa maket kuşlar koyularak oynanan oyunda iki ekip büyük bir rekabetle daha fazla domuz vurmak ve daha fazla yumurta almak için kozlarını paylaşmaktadır.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi