Android Windows'a Geliyor!

Android Windows'a Geliyor!
PC devlerinden Asus, bilgisayarlarında binlerce Android uygulamasını sunmak için hazır bulunmakta!

Asus, bilgisayar kullanıcılarını Android uygulamaları ile yakınlaştırmak üzere çalışıyor. BlueStacks ile anlaşan Asus, bir App Player yani Uygulama yürütücüsü yayınlamayı hedefliyor.
App Player, Android uygulamalarını Windows'da çalıştırmaya artık izin verecek. İki şirketin Computex sergisinde duyurduğu ortaklık ile BlueStacks, [email protected] eğlence platformunun bir parçası haline gelmiş bulunmakta. [email protected], şu an tüm Asus marka bilgisayarla beraber geliyor ve binlerce Android uygulamasına 6 ay boyunca ücretsiz erişmeye izin veriyor.

6 aylık süre tamamlandığında ise Android uygulamalarını kullanmaya devam etmek için bir üyelik ücreti ödenmesi gerekiyor. Kullanıcı ücret ödemeden devam etse bile "Top 50" Android uygulamasını kullanmaya devam edebiliyor. Şu ank Asus bilgisayarlar, 4 Haziran'dan itibaren BlueStacks güncellemesini alacaklar

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi