Android Uygulama: Mp3 Download Pro

Android Uygulama: Mp3 Download Pro
Müzik severlerin ve tabi Android kullanıcıların vazgeçemeyeceği bir uygulama.

Android in en büyük avantajı rakipleri karşısında, sadece kendi uygulama marketi üzerinden uygulamalara erişme kısıtlamasının olmaması. Internetten bulduğunuz bir uygulamayı rahatlıkla telefonunuza yükleyebilirsiniz. Tabi bunun da bazı riskleri var. Kötü niyetli bir uygulama ise kişisel bilgilerinizin elden gitmesi ihtimali bulunuyor. Bunun için Google her zaman Android market üzerinden uygulama indirmeyi tavsiye ediyor.

Size tanıtacağımız uygulama; özellikle müzik dinlemeyi seven ve istediği müzikleri bir türlü bulamayan kullanıcılara yönelik bir uygulama.

Uygulamamız: MP3 Music Download Pro. Android cep telefonunuza mp3 indirmenize onalak sağlıyor. Müzik severleri bir çok dertten kurtaracağına eminim :)

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi