Android sanal okul açıldı

Android sanal okul açıldı

Google Android platformunun gücünü korumak için elinden gelen herşeyi yapacağa benziyor. Android geliştirici grubu android uygulama geliştiricilerinin daha iyi uygulama geliştirebilmeleri ve yeni uygulama geliştirmeye başlayanlar için online derslerin olduğu bir eğitim programı başlattıklarını duyurdular. 

Mabil platformda mobil uygulamaların sayısının fazla olması ve etkin çözüm sunan uygulamaların platformlar üzerinde bulunması, direk olarak platfomrların kullanım oranları üzerinde etkisi bulunmakta. Ne kadar çok uygulama geliştiren kişi varsa uygulama zenginliğide o kadar artmaktadır.

Bu sebeplerden dolayı google bu işe oldukça önem vermekte.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi