Android ile kargonuzu takip edin!

Android ile kargonuzu takip edin!

Bir kargo bekliyorsunuz ve bu yüzden evinizden ya da iş yerinizden dışarı çıkamıyorsunuz. Oysaki mobil kargo izleme uygulamaları ile kargonuzun nerede olduğunu ev ve işyerinizin dışında bile olsanız rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken Android Market'e girmek ve istediğiniz kargo şirketinin uygulamasını telefonunuza yüklemek. Uluslararası gönderi yapan kargo şirketlerinin mobil uygulaması var. FedEx, UPS, DHL ve USPS şirketlerine ait uygulamarı Android Market'de ücretsiz olarak bulabilirsiniz.

Daha gelişmiş özellikleri bulunan ve birden fazla kargo şirketini takip edebileceğiniz ücretsiz Android uygulamasını https://market.android.com/details?id=eu.zomtec.android.delivery linkine tıklayarak göz atabilirsiniz.

Yukarıda linkini verdiğimiz ve resmini gördüğünüz uygulama ile uluslararası kargo şirketlerinden size gelecek olan kargoları izleme olanağı tanırsınız. Ayrıca uygulama size teslimatın ne zaman yapılacağı hakkında uyarı da veriyor. Kurulumu ve kullanımı oldukça basit olan uygulama ile aynı zamanda Google Maps üzerinden kargonun teslim yolunuda görüntüleyebilirsiniz. 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi