Android için en iyi 10 kamera uygulaması

Android için en iyi 10 kamera uygulaması
En iyi 10 Android kamera uygulamasını sizler icin seçtik.

    Ben, sürekli olarak androidimi fotoğraf çekmek için kullanan biriyim. Çektiğim fotoğrafları en verimli şekilde düzenlemek, hatta yeni efektler eklemek için çeşitli uygulamalar kullanıyorum. Eğer sizde benim gibiyseniz bundan kısa bir süre öncesine kadar Android için kayda deger kamera uygulamalarının bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda olduğunu bilirsiniz.

     Ama bu durum "sonunda" değişti ve bu değişimde bizimde bir payımız olsun istedik ve bu sanat harikasi ve ultra kullanışlı uygulamaları sizin için seçtik.

 

      Camera Zoom FX

   Yapımcı firma, onu bir uygulamadan çok daha fazlası olarak niteliyor ve gerçektende öyle.

                                                          Camera Zoom FX gerçektende, uygulamaların hepsi içinde, en çokandroid,iphone,ipad en iyi kamera uygulamaları işleve sahip olan uygulama. Çekim ve fotoğraf düzenleme işlerini aynı arayüzden gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun yanında birçok bedava genişleme paketi var. Fotoğraflarınıza ünlülerin fotolarını ekleyebildiğiniz bir ek paketi bile mevcut.

   Eger bu uygulama için para harcamak istemiyorsaniz iki bedava alternatifi mevcut Camera 360 ve PicsArt.

 

      Little Photo                                                                                   android,iphone,ipad en iyi kamera uygulamaları

    Little Photo'yu en çekici yapan etkenlerin başında basitlik ve hız geliyor.

Evet Little Photo gerçektende hızlı. Sadece uygulamayı açın, fotoğrafınızı çekmek için ekrana tıklayın sonra düzenleme seçenekleri için fotoğrafınızı tıklayin. Basit değilmi. 

  

   

 

 

 

       BeFunky PhotoEditor 

     android,iphone,ipad en iyi kamera uygulamalarıEğer sadece kullanışlı, bedava ve en önemlisi içinde reklam barındırmayan bir editör arıyorsanız işte sizin uygulamanız.

    Herhangi bir editörden bekleyebileceğiniz herşey bu uygulamada

mevcut.

 

 

 

 

 

 

      PicSay Pro

    android,iphone,ipad en iyi kamera uygulamaları Eğer bir uygulama için para ödemeye razıysanız ve fotoğraflarınızı çektiğiniz telefon android ile çalışıyorsa bu uygulamayı kaçırmayın derim. Fotoğraflarınızı en kolay şekilde  düzenleyebileceğiniz uygulama işte tamda bu.

 

      Sadece düzenlemek istediginiz fotoğrafı açın ve ne yapmak istiyorsaniz onu seçin parlaklık, çeşitli efektler, fotonuzu modifiye edebileceğiniz yapıştırmalar daha ne ararsanız. Eğer ki size lazım olan bir dünya efektse size önerimiz Pixlr-o-matic.

 

 

       AfterFocus

android,iphone,ipad en iyi kamera uygulamaları  Basitçe bu uygulama fotoğrafınızın derinlik ayarlarını değiştirmenizi sağlıyor. yada daha anlaşılır bir şekilde söylersek eğer, arka planı bulandırıp derinliği değiştiriyor. yani ana objeyi daha belirgin bir hale getiriyor.

       Kullanmaya başlamak oldukca kolay ancak uzmanlaşmak için biraz üstünde çalışmak gerekebilir.

 

 

 

 

      Paper Camera

    android,iphone,ipad en iyi kamera uygulamalarıEğer bu uygulamayi hiç kullanmadıysanız kullanmalısınız. Belkide tüm uygulamaların içinde kullanması en zevkli olani. Bu uygulamayla fotoğraflarınıza resim yada karakalem çizim efekti verebilirsiniz.

    Kullandığınız telefona göre değişmek üzere, çalişma hızı biraz yavaş olmasına karşın sonuçlar muhteşem. Artısı bu uygulamayı hem fotoğraflarınız hemde videolarınız için kullanabiliyor olmanız.

      Fast Burst Camera

android,iphone,ipad en iyi kamera uygulamaları

    Küçük çocuklarının her anını kamerayla çekmek isteyenlerdenseniz bu uygulama sizin için yazılmış.

       Fast Burst, saniyede 30 kare fotoğraf çekebilen bir uygulama tek yapmanız gereken

uygulama açıkken ekranınızda herhangi bir yere basıp bir süre basılı tutmak. Fotoğraf çekmeye devam ettikçe uygulamanın ekranda gosterdiği limit dolana kadar çekime devam edebiliyorsunuz. İstediğiniz fotoğrafları seçip telefonun ara hafızasını boşalttıktan sonra tekrar çekime devam edebilirsiniz.

      Pro HDR Camera

     Pro HDR camera'yı kullanmak için birkaç neden var.android,iphone,ipad en iyi kamera uygulamaları Bunların başında yüksek kontrastlı objelerin fotoğrafini çekerken, akıllı telefonların çoğu zaman yeterli dinamik aralığı sağlayamamaları geliyor. HDR objeleri, değişik pozlarda çekerek sonra bunları tek bir fotoğrafta birleştiriyor.

      HDR'ın en büyük sorunu ise hareketli objelerle olan çekimlerde ortaya çıkıyor. Objelerin çok küçük hareketleri bile fotoğrafı mahvetmeye yetiyor. Bu nedenle HDR'ın en iyi kullanım alanı doğa fotoğrafları.

 

 

 

 

      Imageotag

android,iphone,ipad en iyi kamera uygulamaları   imageotag, çektiğiniz fotoğrafa her türlü veriyi ekleyebilen bir uygulama hız ölçer, pusula, manyetik alan, ışık gücü, sıcaklık, zaman, tarih ve hatta dünya üzerindeki koordinatlarınız bile.

    Doğa fotoğrafçılığına meraklıysanız ve sık sık fotoğraf çekmek için şehir dışına çıkıyorsanız, bu uygulama sayesinde, nerde olursanız olun tüm bu bilgileri tek bir fotoğrafla öğrenebilmeniz mümkün. Bu uygulamayla vahşi doğada asla kendinizi kaybolmuş hissetmeyeceksiniz.

 

 

      Wondershare Panaroma

android,iphone,ipad en iyi kamera uygulamaları

  Geniş panoromik fotoğraflar çekmek için kesinlikle en iyi uygulamalardan biri. Kullanımıda çok basit; sadece telefonunuzu odaklayın düğmeye basın ve telefonu çevirin. Uygulamada portre ve manzara modu olmak üzere iki mod bulunuyor. fotoğrafınızın çekimi bittikten hemen sonra fotonuza birçok efekt uygulayabilirsiniz. Tek dezavantaji ise fotoğraflarınız boyut ve çözünürlük ayarlarını yaparken çok fazla seceneğinizin olmaması.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi