Analitik zekaya sahip misiniz

Analitik zekaya sahip misiniz
Zen Bound 2 meditasyona yönelik bir zeka oyunu.

Zen Bound 2'de size verilen çeşitli ağaçtan objelerin etrafına bir ipi dolamaya çalışıyoruz. Kulağa ne kadar kolay gelsede oyunu oynadıkça anlayacaksınız ki bu hiçte kolay bir iş değil.

Oyun yüksek çözünürlükte HD grafiklere sahip ve oyundaki objeler insana gerçeklik hissi veriyor. Arka plandaki zen kaynaklı müziklerde oyuna değişik bir atmosfer katıyor. Oyun alışık olduğumuz zeka-beceri oyunları kavramına değişik bir soluk getiriyor diyebiliriz zira oyunun bir meditasyon tekniği baz alınarak yapılması ve bunu en iyi şekilde yansıtması birçok oyunda görebileceğimiz bir özellik değil. Rahatlatıcı müzikleri ve insanı, bir probleme değişik bakış açılarından bakmaya teşvik etmesiyle ilgiyi hak ediyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi