Amozon'un E-Kütüphane projesi

Amozon'un E-Kütüphane projesi
Amazon kendi markası olan Kindle e-kitaplarıyal inanılmaz bir projeye başlıyor.

Amazon kendi markası olan Kindle e-kitaplarıyal inanılmaz bir projeye başlıyor. Amazon, imtiyazlarına sahip olduğu içlerinde en iyi satanlarında bulunduğu yaklaşık 5000 kitabı amazon üyelerine ödünç verecek. Bir elektronik kütüphane oluşturacak ve güzel tarafı geciken kitaplar için ceza almayacak.

Peki nasıl işleyecek bu sistem. Kindle zaten amacı kitap okumak olan insanların sahip olduğu bir cihaz. Bunun yanında yıllık 79$ karşılığında alınana Amazon üyeliği sayesinde 5000 kitaplık bir kütüphaneniz olacak.

Bu durum basım evlerini bir hayli telaşlandıracağa benzer. Ülkemiz üzerinden hesap yaparsak eğer yılda 5'ten fazla kitaba ihtiyaç duyuyosanız çok eknomik bir sistem sunuyor Amazon, ancak belli şartları var tabi ki; öncelikle bir Kindle cihazı sahibi olmalısınız diğer platformlarda mevcut kindle uygulaması üzerinden bu hizmeti alamıyorsunuz. Kitaplar size ödünç veriliyor yani iade etmelisiniz yoksa yeni kitap alamazsınız.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi