Amazon Kindle Fire: Ipad en en önemli rakibimi?

Amazon Kindle Fire: Ipad en en önemli rakibimi?
Apple tarafından rakip olarak görülmeyen Amazon Kindle Fire

Her ne kadar ipad in ardından pazar payın 2. sırada yer alsada Amazon un kindle fire tablet i Apple kendisine rakip olarak görmüyor. Çıkalı çok kısa bir zaman olmasına rağmen önemli satış rakamlarını yakalayan kindle fire tablet ile e-reader arasında sayabileceğimiz ölçülerde bir cihaz. Apple'ın da kendi tabletine rakip olarak görmemesinin en büyük sebebi de bu zaten.

Tablet piyasası daha çok yeni ve Iphone da yaşadığımız tecrübelerin benzerini de bu alanda yaşacağız. Apple önce pazarı oluşturup onun ardından da diğerleri pazarda kendine yer edinmeye çalışıcaktır.

Burda dikkat edilmesi gereken önceki gelişimden farklı olarak : Windows 8. Eğer Microsoft Windows 8 in söz verdiklerini gerçekleştirebilirse tablet pazarında önemli söze sahip olacaktır.

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi