Altın ve platin kaplama HTC One!

Altın ve platin kaplama HTC One!
iPhone modellerine ait çeşitli altın ve elmas kaplama tasarımların ardından, sıra HTC One’a geldi.

iPhone’lara yaptığı pahalı  kaplamalarla tanınan GoldGenie şirketi, altın ve platin kaplama HTC One sunacaklarını, seçenekler arasında kırmızı altın da bulunacağını belirtti.

 

Fiyatı 100 bin dolara kadar çıkan iPhone tasarımlarıyla bilinen GoldGenie, geçtiğimiz hafta altın kaplama Galaxy S4 tasarımını sunmuştu.

GoldGenie, altın kaplama S4’leri ABD’de 2900 dolardan piyasaya sunacağını açıkladı. Lüks aksesuarlar üretmesinin yanı sıra isteğe özel pahalı tasarımlar yapan şirket, ilk kez bir Samsung telefonu altın kaplama sunacak.

 

Tüketicilerin ilgisini çekecek bir diğer ürün ise siyah HTC One takımı olacak. GoldGenie, altın ve platin kaplama seçeneğe sahip olacak telefonu değiştirilebilir arka kılıfla sunacak.

 

HTC One’ın 24 ayar altın kaplama modeli 2900 dolar; kırmızı altın modeli 3082 dolar; platin kaplama modeli ise 3200 dolardan satılacak.

 

Arka paneli için üç değiştirilebilir kapakla sunulacak HTC One, her cep telefonu operatörünün SIM kartıyla kullanılabilen bir telefon.

 

Kısaca, GoldGenie’den alınacak bir HTC One’ı dünyanın her hangi yerindeki bir operatörden alınacak SIM kartıyla kullanabilirsiniz.

 

GoldGenie, özel siparişleri 21 gün içinde adrese teslim etmeyi vaat ediyor.

 

HTC One ve Galaxy S4’ün, iPhone’a kıyasla lüks modelleriyle ne kadar tercih edileceği de merak konusu.

 

iPhone 5, GoldGenie tarafından altın ve altın+elmas kaplama olarak sunulmuştu. Modellerin fiyatları sırasıyla 75 ve 100 bin dolardı.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi