Akıllı telefonlar nasıl kontrol edilir ?

Akıllı telefonlar nasıl kontrol edilir ?
Akıllı telefonları uzaktan kontrol etmek mi ?

Hayatımızı çok hızlı giren akıllı telefonları uzaktan kontrol etmek bazı zamanlarda insana inanılmaz zaman kazandırabiliyor. Platformlar arasında yöntemler farklılk göstersede temel olarak uzaktan akıllı cihazlarımızı kontrol etmek evimizdeki ya da işyerimizde kablosuz ağlar üzerinden yapılabiliyor.

İster iOS olsun isterse Android ya da diğer platformlar olsun, cihazlarını uzaktan kontrol etmek isteyen kullanıcılar ufak bir araştırmadan sonra nasıl yapabileceklerini bulabiliyorlar. 

Android platformunun ajantajları bu yönde oldukça fazla. Akıllı telefonunuz üzerine yükleyeceğiniz bir uygulama ile çok rahatlıkta cihazınıza erişim dosya transferinden tutunda rehberinize kayıtlı kişilere mesaj göndermeye kadar bir çok işlemi çok rahatlıkla ve hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz.

İşte size akıllı cihazların nasıl kablosuz ağlar üzerinden rahatlıkla kontrol edilebildiğini gösteren bir video. Denemenizi kesinlikle tavsiye ederim. Tabi eğer bir Android kullanıcısı iseniz :)

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi