Akbank Direkt

Akbank Direkt
Akabank'ın Mobil uygulaması sonunda iPhone'da.

Uzun zamandır beklediğimiz uygulamayı sonunda kullanıcılarınan sunan akbank beklediğimize değecek bir uygulama ile karşımıza geliyor.

Bütün müşterilerine mesajla uygulamanın AppStore'da indirime hazır olduğunu duyuran akbank eminimki geri dönüşlerden menun kalcaktır. 

İlk izlenimlerime göre gayet kullanışlı ve hızlı çalışan uygulama internet arayüzünde yaptığınız bütün kayıtlara ulaşabiliyor. 

Alta tarafa koydukları Transfer ve Ödeme yap butonları çok işlevsel ve internet bankacılığında yaptığınız hemen hemen bütün işlemleri karşılıyor.

 

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi