Airbind ile Android telefonunuzu iTunes'a bağlayın...

Airbind ile Android telefonunuzu iTunes'a bağlayın...
Android telefonunuzu Airbind sayesinde iTunes kütüphanenizle eşleştirebilirsiniz.

Airbind, Android işletim sistemli cihazınızı iTunes kütüphaneniz ile eşleştirmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulama. Bunun için öncelikle www.airbind.com adresinden PC ya da Mac için uygun olan programı indirip bilgisayarınıza kurunuz. Android marketten airbind uygulamasını telefonunuza indirin ve kurun. Bilgisayarınızı ve telefonunuzu aynı Wi-Fi ağına bağlayıp, bilgisayarınızdaki ve telefonunuzdaki programları çalıştırdığınızda Airbind iTunes kütüphanenize otomatik olarak ulaşacak ve sizin tek bir komutunuzla telefonunuz ile eşleştirme işlemi başlayacak.

1

2

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi