Action movie ile eğlenceli efekler cepte!!!

Action movie ile eğlenceli efekler cepte!!!
Action Movie ile bir çok eğlenceli efekt bir kısmıda ücretsiz olmak üzere cebinizde

Action movie ile çektiğiniz bir görüntüye ses ve görsel efekler ile eğlenceli hale getirmek çok kolay, çok güzel efekleri neredeyse hiçbirşey yapmadan videonuza ekleyebilirsiniz. Free versiyonunda sadece 2 tane olan bu efekler tam versiyonu satınaldığınızda artıyor. Öncelikle size deneme aşamasında kullanabileceğimiz efek videolarından bahsetmek istiyorum.

2 videdan bir tanesi belirli bir noktaya füze düşmesi ile oranın yanması ile ilgili. Açıkçası benim sevdiğim video da bu genelde bir arkadaşımın kafasına hedef alarak onun kafasının patlatmak güzel bir efekt oluyor. Diğeri ise bir arabanın üzerinize doğru düşmesi ile ilgiliki doğru açıyı yakalarsanız güzel videolar çekebilirsiniz.

Eğer hoşunuza gidersede helikopte düşmesi ve hortum gibi yeni ürünler de alabilirsiniz. Genede benim en büyük favorim roketin düşmesidir.

Ücretsiz olan kısmını denemeden etmeyin derim

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi