Acil durumlar için: Pratik İngilizce

Acil durumlar için: Pratik İngilizce
Pratik İngilizce ile İngilizce öğrenmek biraz daha basit hale geliyor.

Pratik şekilde İngilizce öğrenmenize yardımcı olacağı düşünülerek hazırlanmış bir uygulama: Pratik İngilizce. Uygulama ile artık İngilizce öğrenmek biraz daha basit hale geliyor. Uygulamayı Google Play'dan ücretsiz olarak indirmek mümkün. 24 saat elinizin altında olan telefonunuz ile artık yolda, işte, evde, parkta kısacası heryerde pratikler yapabilecek ve kendinizi sürekli geliştirebileceksiniz.

Uygulama şu anda beta aşamasında olup yeni kelimeler, cümleler ve fonksiyonaliteler eklenecektir.

Mevcut versiyondaki özellikler:
-Günlük ingilizce cümlelerini dinleme, anlamını görme
-Kelime listelerini dinleme, anlamını görme

Uygulamada Text to speech ile İngilizce kelimelerin teleffuzlarını dinleyebilecek ve artık İngilizcenizi yazıldığı gibi okumayacaksınız.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi