Acer'dan yeni All In One bilgisayar!

Acer'dan yeni All In One bilgisayar!
Acer’ın yakında Türkiye’ye gelecek olan All In One bilgisayarı Aspire 5600U’un Full HD dokunmatik 23’’ ekranı 60 derece arkaya yatarak size her açıdan dokunmatik kullanım deneyimi sunuyor.

35 mm’den ince ve son derece şık olan Acer Aspire 5600U birinci sınıf performansa sahip Acer Aspire 5600U tam bir güzellik abidesidir. Bu son derece ince profilli - 35 mm'den ince - ve açık tasarımıyla tümüyle yenilenmiş bir All-in-One bilgisayardır. Böylece, yerleştirdiğiniz her yere sofistike bir stil havası katar.

 

 

Aspire 5600U, bir nesneyi özüne kadar soyup, ulaştığınız en saf biçimini fonksiyonellikle harmanladığınızda elde ettiğiniz zamansız zerafete sahiptir. Tüm bu zerafetin yanı sıra, bu masaüstü bilgisayar birinci sınıf performans vermek için gelişmiş özelliklere sahiptir.

 

 

Yarı şeffaf çerçevesi, sabit diski, Blu-ray oynatıcıyı ve ekranı barındırır. Aspire 5600U'nun havada uçuyormuş gibi duran tasarımı, şeffaf tabanlı ve son derece stil sahibi olan klavye ve fare ile de son derece uyum içindedir.

 

 

Aspire 5600U’nun etkileyici 23’’ çerçevesiz ekranı, sinema deneyimi, yoğun grafikli uygulamalar, oyunlar ve TV keyfinde Full HD görüntünün tadını çıkarmanızı sağlar. Özel VESA montaj kiti ile monitörü duvarınıza asıp HDTV keyfi yaşayabilir, evinizde sinema benzeri bir görüntü elde edebilirsiniz. 

 

 

Aynı zamanda, sorunsuz ve yüksek derecede yanıt veren çoklu dokunmatik deneyimi sağlayan 10 noktalı dokunmatik teknoloji sunar. 60 derecelik bir açıya kadar arkaya yatma kabiliyetiyle birlikte, dokunmatik özelliği ‘dokunuş’u ilgi çekici bir arayüz haline getirerek ergonomik olarak iyileştirilmiştir. Ayrıca, geliştirilmiş hareket tanıma özelliği daha hızlı, daha sezgisel ve eğlenceli bir deneyim sunarak daha çok işlevsellik sağlar. 

 

 

Acer Instant on ve Acer Always connect teknolojileri

 

Yenilikçi “Acer Instant on” ve “Acer Always Connect” teknolojileri 20GB katı hal sürücüsü ile birlikte veri yükleme ve geri alma işlemleri sağlar.

 

 

“Acer Instant on” 1,5 saniye içerisinde anında görevine devam etme fonksiyonu sunar. Bilgisayar 1.5 saniyede verileri katı hal sürücüsüne yedekleyebilir. Opsiyonel TV Tarayıcısı ile, bu “Acer Instant on” Acer Aspire 5600U'yu geleneksel TV açılma zamanlamalarına rakip yapar.

 

 

“Acer Always Connect” daha iyi verimlilik ve medya kullanımı için kullanıcıları alışılmış bağlantılara göre daha hızlı bir şekilde online yapar. Facebook, Twitter ve Outlook e-posta hesapları açıkken kullanıcılar güncellemeleri anında görebilirler. Dahası, Acer always connect, Acer Aspire 5600U'yu bir smartphone gibi bir uzaktan kumanda aracılığıyla uyandırabilir. Tüm belge, müzik, resim ve video dosyalarına erişim hızlı ve her zaman mümkündür.

 

 

En üstün kalite görsel ve duyusal bileşenlerle bu masaüstü bilgisayar eğlencenizi zirveye çıkarır. 58 cm (23”) boyutuna sahip yeni Acer Aspire 5600U Full HD 1.920 x 1.080 çözünürlük, hızlı 5 ms yanıtlama süresi ve güçlü grafik çözümleriyle birlikte filmlerden, oyunlardan ve resimlerden ultra keskin ve renkli görsellerle keyif almanız için yüksek parlaklığa sahip bir ekran barındırır. Nvidia Geforce GT630M grafik kartı ile Acer Aspire 5600U en kaliteli multimedya deneyimini sunar. Büyüleyici ve sarmal ses, entegre stereo ses sistemi ve geliştirilmiş diyalog kalitesi ve bozulmasız maksimum ses seviyesi sağlayan Dolby® Home Theater® v4 ile elde edilir.

 

 

Blu-ray Disc optik sürücüsü (opsionel), multi-in-one kart okuyucu ve TV-tarayıcı (opsiyonel) filmlerden oyunlara, televizyondan resimlere kadar dijital dünyanızın tüm yönlerini bir araya getirerek muhteşem eğlence deneyimini tamamlar. Dijital eğlenceden tümüyle yararlanabilmeniz için Acer Aspire 5600U aynı zamanda bir HDMI çıkışı ve bir HDMI girişine sahiptir.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi