Acer Iconia W700 Türkiye'de!

Acer Iconia W700 Türkiye'de!
Windows 8 işletim sistemine sahip Acer Iconia W700, Türk Telekom tarafından teknoloji tutkunlarının beğenisine sunuldu.

Bilgisayar dünyasının yeni işletim sistemi Windows 8’i prestijli bir ürün aracılığıyla Türkiye’ye getiren Türk Telekom, Acer Iconia W700 Windows 8 Tablet kampanyası ile müşterilerine cazip fiyat ve ödeme seçenekleriyle sunuyor.

 

 

Kampanya ile Windows’un yeni işletim sistemiyle tanışmak isteyenler, Türk Telekom ofis ve bayilerine başvurarak, Acer Iconia W700 Tablet bilgisayara sahip olma önceliğini ve ayrıcalığını yaşayacaklar. Kampanyaya katılmak isteyen Türk Telekom müşterileri 24 ayda 73.90 TL ya da 36 ayda 53.90 TL taksit seçenekleriyle Windows 8’li tablet bilgisayar sahibi olabilecekler.

 

 

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye Türk Telekom ofis ve bayileri ile 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri servisinden ulaşılabiliyor.

 

 

Türk Telekom’un Türkiye’de satışa sunduğu Acer Iconia W700 Windows 8 tablet’in özellikleri şöyle:

 

 

Yeni Windows 8 işletim sistemiyle güç kazanan Acer Iconia W700, “modern çağın mobil kaşifleri’’ne bir tabletin ergonomisi, bir dizüstü bilgisayarın performansı ve kullanım rahatlığını bir arada sunuyor.

 

 

Son Intel Ultrabook işlemci teknolojisini barındıran Iconia W700’ün olağanüstü 11.6’’ IPS full HD 1920*1080 çoklu-dokunmatik LED arka ışıklandırmalı ekranı, kullanıcılarına fotoğraf, video ve filmlerin tadını en keskin detaylarıyla çıkarmaları için canlı görseller sağlıyor. Dolby Home Theater v4 donanımına sahip olan Iconia W700’ün yüksek çözünürlüklü fotoğraflar, 1080p videolar ve canlı sohbetler için ön ve arka yüzde Acer CrystalEye HD web kameraları bulunuyor.

 

 

Ayrıca Iconia W700 anında online olabilmeyi sağlayan Instant On, Always Connect teknolojisine sahip. Bu teknoloji sayesinde W700 6 saniyede açılıyor, 1.5 saniyede uyku modundan çıkıyor ve 2.5 saniyede internete bağlanabiliyor. Tüm gün kesintisiz performans sağlamak için 8 saatlik pil ömrüne sahip olan Iconia W700, uyku modundan çıktığında açık olan web sayfalarını otomatik olarak güncelliyor ve böylece içerikler her zaman güncel kalıyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi