Acer Aspire M3 Touch yakında Türkiye’de!

Acer Aspire M3 Touch yakında Türkiye’de!
Windows 8’i destekleyen, 15.6 inç ve 10 noktalı dokunmatik ekranı ile mükemmel bir navigasyon deneyimi sunan Acer Aspire M3 Touch yakında Türkiye’de

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için zaten ultra ince, ultra hafif, güçlü ve zengin  özelliklere sahip bir cihazı geliştirmek oldukça zorlu bir görevdir. Acer bu görevi başarı ile üstlenerek M3 serisini üretti.  Acer Aspire M3 Touch serisi harika bir navigasyon deneyimi sağlayan ve Windows 8'i desteklemeye hazır 10 noktalı dokunmatik bir ekrana sahiptir. Son derece ince ve hafif olan  Aspire M3 Touch webte gezinme deneyimi ve daha fazla multimedya kullanımı için güzel ve çerçevesiz 15.6 inç bir ekran barındırır.

 

 

Multimedya deneyimini en üst düzeye çıkaran NVIDIA® GeForce® GT640M GPU grafik kartı barındıran ilk gelecek nesil Acer Ultrabook

 

Aspire M3’ün akıllı ve şık tasarımı ister bir toplantı odasında isterse bir cafe'de olun, her yere uyum sağlar. En son Intel® Core™ işlemcisi ve özel grafikleri bu cihazın oyun tutkunları için mükemmel bir tercih olmasını sağlar. Aspire M3 en yeni grafik ağırlıklı oyunların tadını üstün detaylar, düzgün eğriler ve gerçek gibi animasyonlarla çıkarmanız için NVIDIA® GeForce® GT640M GPU barındıran ilk gelecek nesil Acer Ultrabook®'tur. İnternet video ve filmlerinin kesintisiz akışından bahsetmeye bile gerek yok.

 

 

Çok yetenekli ve hızlı bir makine olan Aspire M3 Touch size kesintisiz bir performans sunar

 

Yetenekli ve hızlı bir makine, Aspire M3 günlük işlerinizi kolaylıkla yapabilmenizi sağlarken bir film veya oyunla rahatlamanıza da imkan verir. Tüm bunların üzerine, M3, Dolby® Home Theater® v4 ses iyileştirme ve birinci sınıf hoparlörlere sahiptir.

 

Acer Timeline dizüstü bilgisayar serisinde uzun pil ömrü standarttır ve tek şarjla tüm gün verimlilik ve eğlence sunan M3 bunun dışında değildir. Üstelik, Acer Green Instant-On sayesinde bir anda canlanıp ve uyku modundan 1,5 saniyede çıkarak sizin hızınıza yetişir. Ayrıca, Acer Instant Connect favori erişim noktalarına 2,5 saniyede yeniden bağlanır.

 

 

Hızlı ve rahat yazı yazma deneyimi için hassas, yumuşak klavye

 

Dayanıklılığını arttırmak için alüminyum alaşımdan yapılmış şık siyah kasasıyla Aspire M3, hızlı ve rahat bir yazı yazma deneyimi için sayısal tuş takımlı hassas yumuşak bir klavyeye sahiptir ve büyük boyutlu touchpad daha duyarlı kontrol sağlar. Yerleşik pili, tasarımıyla kusursuz bir biçimde bütünleşerek minimalist, modern görünümü pekiştirir.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi