71 yaşındaki internetçi amca soyguncuları silahla kovaladı.

71 yaşındaki internetçi amca soyguncuları silahla kovaladı.
Amerika'nın Florida eyaletinde bir internet cafe soymak isteyen soyguncular 71 yaşındaki amca tarafından bozguna uğratıldı. Saniye saniye soygun görüntülerini yayınlıyoruz.

Eğer Florida'ya yolunuz düşerse ve hadi bir internet cafede biz soyalım derseniz, iki kez düşünmenizi tavsiye ederiz. Florida'daki bir İnternet cafeyi soyma girişiminde bulunan 19 yaşlarında iki genç hiç beklemedikleri bir süprizle karşılaştılar: 71 yaşında internet cafe müşterisi silahlı bir amca.

Aşağıdaki güvenlik kamerası kayıtlarındanda izleyebileceğiniz üzere 2 genç Grand Theft Auto oyunundaki sahneleri aratmayacak şekilde internet cafeye dalıyor ve patronla müşterileri tehdit etmeye başlıyor ancak içeride 71 yaşında silahıyla dehşet saçmaya hazır bir amca bulunabileceğini hiç hesaba katmıyorlar.

İki gençte olaydan sonra polis tarafından yakalandılar. Kahraman amca hakkında ise silah taşıma ruhsatı olduğu için işlem yapılmadı.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi