7 Mart'ta gözler Facebook'ta!

7 Mart'ta gözler Facebook'ta!
Facebook'tan bir yenilik daha gelecek.

Sosyal medyanın büyük isimlerinden Facebook, 7 Mart tarihinde yapacağı etkinlikle basın mensuplarına bir açıklama yapacak. Bu açıklama için davetiyeler gönderilmeye başladı.

 

Yapılacak olan etkinlik TSİ 20.00'da Yeni Zelanda'da gerçekleştirilecek. Basın mensuplarıyla paylaşılacak gelişme ise Facebook'un 'Haber Kaynağı'nın yeni görünümü. Yeni oluşturulan tek sütunlu tasarım ile yeni türde reklamlar için bir hazırlık olduğuna kesin gözüyle bakabiliriz.

 

Son dönemde reklam konusunda sıkıntı çeken Facebook,  yeni arama motoru Graph Search’ün de vereceği ivme ve yeni tasarımda olması beklenen büyük fotoğraf kutucuklu tasarım ve fotoğrafların üzerindeki bindirme metinler ile beyaz alanlardan ziyade çok daha şık ve dinamik görünen bir tasarım ile karşılaşabiliriz.

 

Facebook'un bu tarihte yapacağı etkinlikte başka sürprizlerde olacak mı merakla bekliyoruz. 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi