55 inç OLED; hayaldi gerçek oldu.

55 inç OLED; hayaldi gerçek oldu.
55 inch lik dev OLED seri üretimde

Daha önceki haberimizde LG nin dünyanın en büyük OLED tv sini ürettiğini sizlerle paylaşmıştık ve bu televizyonun CES 2012 fuarında görücüye çıkacağını da bu haberimizde duyurmuştuk.

LG'den yapılan açıklamaya gören dünyanın en büyüğü olan 55 lik OLED televizyon 2012 yılı ikinci yarısında seri üretime geçme durumu söz konusu. Bir kaç özelliğinden bahsedecek olursa 55 lik devin sahip olduğu; 4 milimetre kalınlığında ve 7.5 Kg ağırlığında :) Sakın almak için sıraya girmeyin çünkü ağırlığı ve kalınlığı ile tamamen ters orantılı bu televizyonun fiyatı :) 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi