5 yeni Galaxy S4 daha!

5 yeni Galaxy S4 daha!
Piyasadaki 2 farklı Galaxy S4 seçeneğine 5 yeni seçenek daha ekleniyor! İşte yeni Galaxy S4'ler...

Beş yeni renk seçeneği ile daha eğlenceli bir Samsung Galaxy S4 deneyimi bizleri bekliyor.

 

Samsung, özellikle genç kullanıcıların "daha fazla renk istiyoruz" talebine seyirci kalmaktan vazgeçti! Firmanın yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S4, beş farklı renk seçeneği ile rafları doldurmaya hazırlanıyor.

 

Artık Samsung Galaxy S4'ü, resimde de görüldüğü gibi beş farklı renkte; Blue Arctic, Purple Mirage, Red Aurora, Brown Autumn ve Pink Twilight olarak almak mümkün. Buna bir de orijinal renk seçenekleri olan siyah ve beyazı da eklediğimizde seçeneklerimiz yediye çıkıyor.

 

Samsung bu renklerin ne zaman hangi pazarlarda boy göstereceği konusunda bir açıklama yapmadı, hatta hangilerinin Türkiye'ye geleceğini bile henüz bilemiyoruz. Ama hepsinin ülkemize geleceğini düşünüyoruz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi