4S'ler tükendi

4S'ler tükendi
Tüm dünyada satış beklentilerini karşılayan Iphone 4S Türkiyede de tükendi.

Şarjı büyük ve ilk sırada olmak üzere bir çok küçük problemi barındıran iphone 4S Türkiye'de de tüm dünyada olduğu gibi yok satıyor. Türkiye'de 3 oparatör de bundan 1 ay önce satışa çıkarılan 4S'lerde 1. parti mallar tükendi. Satışların %80 ninin siyah olduğu ve 4S ler ile piyasadaki iphone satışarında 1.000.000 rakamının aşmasıda Türkiye'deki piyasasının gücünü gösteriyor.

2 gün önce 4S satışlarını arttırmak için Turkcell 3GS lerin takası düşünülürken, şimdi bu konudan çok yeni 4S lerin tedarik süreci kafalarda soru işareti yaratıyor.

Önceki ilgili haberimiz:http://www.techcekirdek.com/haberler/ios/turkcellden-3gs-sahiplerine-buyuk-firsat

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi