3 SIM'li cepler geliyor!

3 SIM'li cepler geliyor!
MediaTek'in ilk 3 SIM'li cepleri geliyor!

Çift SIM'li cepler, sıkça yolculuk yapanların en iyi yardımcılarından. Bugüne dek çift SIM size yetmediğinde şansınıza küsmeniz gerekiyordu; ancak artık iyi bir çözümünüz var.

 

GooPhone ve LG'nin bir araya gelerek ürettikleri akıllı cepler, kullanıcılara ilk 3 SIM kartlı cepleri sunacak. MediaTek'in ilk 3 SIM kart destekli yonga setini kullanacak olan bu ceplerden GooPhone X1+ (solda) ve Optimus L4 II (aşağıda), üç SIM kartını pil ömrünü önemli ölçüde etkilemeden çalıştırabiliyor.

 

İki cebin özellikleri de orta seviyede. X1+ iddiaya göre 5 inç FWVGA ekran, çift çekirdekli MT6572 işlemciyle geliyor. L4 II ise 3.8 inç'Lik HVGA ekran ve ismi açıklanmayan 1GHz'lik işlemciye sahip.

 

Ceplerin özellikleri çok üst seviye olmasa da birkaç hattı yanında taşımak isteyenler için vazgeçilmez olacaklarından şüphemiz yok. LG markasını taşıyan telefon, şu anda Brezilya'da satışa sunulmuş durumdayken, GooPhone X1+'nın önümüzdeki birkaç gün içinde birkaç ülkede piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi