2 yeni Galaxy daha mı?

2 yeni Galaxy daha mı?
Galaxy S3, Galaxy Note 2 derken, Samsung'dan 2 yeni ve "biraz farklı" Galaxy cep daha geliyor.

Samsung'un "Galaxy Music" adlı yeni cihazına ait olduğu iddia edilen fotoğraflar internete sızdı. Telekom Presse tarafından sızdırılan bilgilere göre Almanya'da önümüzdeki ay iki Samsung cep birden tanıtılacak: Samsung Galaxy Music ve Samsung Galaxy Music DUOS (çift SIM).

 

 

İki cep de 3 inç'lik LCD ekrana, 850MHz tek çekirdekli işlemciye, 512MB RAM'e, 4GB depolama alanına, 3MP arka kameraya, ön yüz kamerasına sahip ve Android 4.0 ile çalışıyor. Cihazların ön yüzünde çift hoparlör bulunuyor. Özellikleri pek de etkileyici olmayan bu müzik telefonlarının hangi piyasaları hedeflediği henüz bilinmiyor.

 

 

Sızan bilgilere göre Galaxy Music, 11 Ekim'de piyasaya sürülecek. Yani sızıntıların doğru olup olmadığını anlamamız için 2 haftadan kısa bir süre beklememiz yeterli olacak gibi görünüyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi