2 süper ücretsiz uygulama

2 süper ücretsiz uygulama

İlk uygulamamız bir oyun sayılır ama oyunlar kısmında görünmüyor Craziness ardı ardına dikkat soruları sorarak sizin dikkatinizi ölçüyor ve tam anlamı ile sizi tongaya düşürmeye çalışıyor. Ekranlar her an değişebilir soru bir an değiştiğinde diğer sorunun yanlış yerini işaretliyorbiliyorsunuz. Ekrana bir görüntü vererek size bu sonraki sorularda görüntü ile ilgili sorular sorabiliyor. Uygulama ücretsiz uygulamalar da bir çok ödül almış güzel bir uygulama tek sorunu soruların ingilizce olması. Çoğu kullanıcı için basit kalacak bir ingilizce olsada bazıları bu durumdan sıkılabilir. 

İkinci ücretsiz uygulamamız da bir oyun Rope'n'Fly 2 oyun şu sıralar en çok indirilen uygulamalardan biri yukarıdan aşşağıya düşen bir çöp adam bir nevi örümcek adam misali gökdelenlere ip atarak sonraki binaya geçme çabası. Daha önce tanıtımını yaptığımız Doodle Sprint oyunu gibi grafik tabanı sağlam olmasada oyun  eğlenceli. Çok basit bir uygulama gibi görünsede hangi binanın hangi noktasına nişan almanız önemli çünkü ipiniz ne yazık ki çok esnek ve kısa bir bina seçtiğinizde çöp adamınız yere çarparak parçalanabilir. Ücretsiz oyunu indirmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca oyunun kendi içinde çeşitleri mevcut örneğin tek iple nekadar ileri gidilebilir 1000 metreyi kaç saniyede geçersin şeklinde.Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi