10. Altın Örümcek Web Ödülleri sahiplerini buldu!

10. Altın Örümcek Web Ödülleri sahiplerini buldu!
2011 yılının en iyi web siteleri

DorukNet tarafından bu yıl 10.’su düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri Töreni Turkcell Kuruçeşme Arena’da gerçekleştirildi. 2011 yılının En İyi Web Sitesi Özel Ödülü'nü www.turkcell.com.tr aldı. 

21 Haziran 2012 tarihinde düzenlenen 10. Altın Örümcek Ödül Gecesi’nde Jüri Değerlendirmeleri sonucunda belirlenen ilk 3 site ve sadece Halkın Oyları ile belirlenen Halkın Favorileri açıklandı. 

47 jüri üyesi 34 kategoride 4.800’ün üzerinde başvuru değerlendirdi

10. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde 4.800’ün üzerinde başvuru değerlendirmeye alındı. 47 kişiden oluşan ve bilişim, medya ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin yer aldığı jüri üyeleri ön eleme, grup elemeleri ve final değerlendirmeleri olmak üzere üç aşamalı eleme sürecini gerçekleştirdiler. Başvurular toplam beş değerlendirme kriteri baz alınarak değerlendirildi. Bu kriterler; tasarım, içerik, özellik/işlevsellik, kullanılabilirlik, standart uygunluğu ve çapraz tarayıcı uygunluğu olarak belirlendi.

 10. Altın Örümcek Web Ödülleri Kategori Bazında Sonuçlar

Daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Altın Örümcek Ödül Töreni

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi