10. Altın Örümcek Web Ödülleri Halkın Favorileri

10. Altın Örümcek Web Ödülleri Halkın Favorileri
10. Altın Örümcek Web Ödülleri'nde halkın favorileri facebook üzerinden 120.000 kişinin oyu ile belirlendi.

Altın Örümcek Facebook’ta halka açıldı, rekor kırdı.

Bu yıl 10.’su gerçekleştirilen, Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde halk oylaması rekor katılımla sonuçlandı. 05 -30 Mart  tarihleri arasında Facebook’ta gerçekleştirilen halk oylamasında  120 bin oy kullanıldı. Bu yıl ilk defa Facebook’ta gerçekleştirilen halk oylaması için 51 bin kullanıcı Altın Örümcek Facebook sayfasını ziyaret etti. 05 Mart’ta başlayan ve 30 Mart’ta sona eren oylamada 45 binden fazla kullanıcı 32 farklı kategorideki web siteleri için 120 bin oy kullandı.

Altın Örümcek Web Ödülleri jürisinin 32 kategoride belirlediği 315 web sitesi halkın oyuna sunuldu ve jüri değerlendirmelerinden bağımsız olarak “Halkın Favorileri” belirlendi. 

Halk oylaması ile ilgili basın bülteni için lütfen tıklayınız.

Altın Örümcek web sayfasından halk oylaması sonuçlarını daha detaylı inceleyebilirsiniz. http://www.altinorumcek.com

 

 

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi